Abiye Modelleri 2021

Abiye Modelleri 2021

Emsale farkıyla tesettür abiye modellerimize göz atmaya ne dersiniz?

Bordo modelimiz uzun ve sade görünümüyle gözleri üzerinize çekmeye hazır. Modelin kemeri ise modele ayrı bir hava katıyor.

Her boya ve bedene uygun modelimiz hem asil duruşu hem de dokunduğu kumaş sayesinde kendini uzun süre giydiriyor. Bir çok renk ile kombinlenebilen bordo sayesinde tekrarlardan kaçınabilirsiniz.

Kendine has görüntüsü ve dokumacılık dokunuşları ile AHUNİSA koleksiyonumuza ait bu modelimiz gece ile bütünleşmek isteyen hanımlarımızı bekliyor. İndigo mavisi renginin üzerine vuran ay ışığı elbiseye çok özel bir pırıltı katıyor.

Bel bölgesindeki fiyonk tasarımı ile tekdüzelikten kaçınmakla beraber yarı saydam yapısı ile modelin hafifliğini ve ferahlığını her daim hissedin. Ayrıca kolay temizlenebilir ve uzun giyilebilir olması da bir artı.

Gerek görüntüsü gerek orjinal işlemeleri ile tesettür modasında çığır açmaya aday olan modelimiz daha önce gördüğünüz hiç bir elbiseye benzemiyor. Elbisenin göğüs ve baş kısmını kaplayan ince işçilik sizlere saray kalitesinde bir hava katıyor. Kendinizi sultanlar gibi hissetmek istiyorsanız bu model tercihleriniz arasında yerini hakediyor.

Modelin arkasındaki tül eklemeleri sayesinde elbisenin içinden geçen güneş ışınları ile kanatlarını açmış ve parlayan bir meleğe benzemeniz de cabası.

Sıradaki modelimiz hem sadelik seven hanımlarımız hem de giydiği elbiselerde ufak dokunuşlar arayan hanımlarımız için birebir. Puantiyeli elbisemizin omuz ve etek kısımlarında bulunan farklı tasarım tercihi, görenlerin kafasında sizin havanıza karşı soru işaretleri oluşturuyor.

Elbisenin bel kısmındaki çiçek tasarımı elbisenin sade görüntüsüne ket vuruyor. Ayrıca ferah ve ince kumaşı ile bulunduğumuz yaz mevsiminde giyimini kolaylaştıran bu model kaliteli dokuması ile uzun süreli kullanım için çok uygun durumda.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.